2018:

2018.02.25.: Colonia Kupa - Szombathely

2018.02.15.(csütörtök): Diákolipia Megyei Döntő

2018.03.31.: Colonia Kupa II. forduló - Szombathely

2018.04.21.: 8/11 évesek versenye - Székesfehérvár

2018.04.22.: 12+ évesek versenye - Székesfehérvár

2018.05.12.: Hódmezővásárhely

2018.06.09.: Savaria Kupa - Szombathely

2018.07.6-7.: Delfin OB - Győr

2018.07.11-14.: Cápa OB - Miskolc

2017:

2017.02.09.: Diákolimpia Veszprém megyei Döntő - Pápa

2017.03.11.: Úszósuli Körverseny II. forduló - Veszprém

2017.03.18.: Diákolimpia Országos Döntő - Debrecen

2017.04.01.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság - Szombathely

2017.04.22.: Úszósuli Körverseny III. forduló - Pápa

2017.04.29.: 8/11 évesek Országos versenye - Székesfehérvár

2017. 06.03.: Gyémánt Kupa - Tatabánya

2017.06.17.: Úszósuli Körverseny IV. forduló ??? - Veszprém

2017.07.12-15.: Cápa Országos Bajnokság - Miskolc

2017.10.14.: Ezerjó Kupa - Mór

2017.10.28.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság - Szombathely

2017.11.04.: Úszósuli Körverseny - Pápa

2017.11.11.: Tatabánya

2017.11.18.: Úszósuli Körverseny I. forduló - Pápa

2017.12.02.: 8/11 évesek Országos versenye - Székesfehérvár

2017.12.03.: 12+ évesek Országos versenye - Székesfehérvár

2017.12.13-16.: Győr Open

2016:

2016.01.30.: 8/11 évesek Országos Versenye - Székesfehérvár

2016.02.20.: Úszósuli Körverseny II. forduló - Veszprém

2016.02.27.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság I. forduló - Szombathely

2016.03.19.: Budapest Bajnokság

2016.04.09.: Úszósuli Körverseny III. forduló - Pápa

2016.04.23.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság - Szombathely

2016.04.30.: 8/11 évesek Országos Versenye - Székesfehérvár

2016.05.01.: 12+ évesek Országos Versenye - Székesfehérvár

2016.05.21.: Úszósuli Körverseny IV. forduló - Veszprém

2016.05.21.: Dunántúli Régió Bajnokság III. forduló - Szombathely

2016.06.05.: Tatabánya úszóverseny

2016.06.23.25.: Delfin Országos Bajnokság - Hódmezővásárhely

2016.07.13-16.: Serdülő Országos Bajnokság - Eger

2016.07.20-23.: Cápa Országos Bajnokság - pályázat alatt

2016.07.27-30.: Gyermek Országos Bajnokság - Miskolc

2016.10.08.: Ezerjó Kupa - Mór

2016.:10.29.: Úszósuli Körverseny I. forduló - Pápa

2016.11.19.: 8/11 évesek Országos versenye - Székesfehérvár

2016.12.04.: Mikulás verseny - Tatabánya

2015:

2015.10.17-18.:Claudius Kupa Szombathely
2015.11.15: Úszósuli Körverseny I.forduló, Pápa
2015.11.21.:Közép-Dunántúli Régióverseny,Dunaújváros
2015.11.29.: 12+ évesek versenye,Székesfehérvár

2015.12.05.: Mikulás Kupa, Tatabánya
2015.12.16-19: V.Győr Arena Swim Cup,Győr

 

2015.01.24.: 8/11 évesek Országos versenye, Székesfehérvár
2015.01.25.: 12+ évesek Országos versenye, Székesfehérvár

2015.02.21.-én: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság I.forduló, Szombathely

2015.03.20-22.: Utánpótlás Verseny, Miskolc

2015.04.1-3.: Aranyüst Nemzetközi Úszóverseny, Dunaújváros (csak 2001/2002/2003)

2015.04.25.: 8/11 évesek Országos versenye, Székesfehérvár
2015.04.26.: 12+ évesek Országos versenye, Székesfehérvár

2015.05.09.: Úszósuli Körverseny IV. forduló, Pápa

2015.05.16.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság II.forduló, Szombathely

2015.06.13.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság III.forduló, Szombathely

2015.07.10-12.: Országos Delfin Bajnokság, Hódmezővásárhely
(2005-2006 Fiú/Lány) Szintidős!!!
2015.07.15-19.: Országos Gyermek Bajnokság, Miskolc
(2002-2003-2004 Lány és 2001-2002/2003-2004 Fiú)
Szintidős!!!

2014:

2014.12.07.: Mikulás Kupa, Tatabánya

2104.11.29.: Közép-Dunántúli Régiós Úszóverseny, Dunaújváros

2014.11.08.: Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny I. forduló, Pápa

2014.10.19.: 12+ évesek Országos Versenye, Székesfehérvár

2014.10.18.: 8/11 évesek Országos Versenye, Székesfehérvár

2014.10.04.: Solymár István Emlékverseny, Dunaújváros

2014.12.07.: Mikulás Kupa - Tatabánya

2014:

2014.02.08.: Úszósuli Körverseny 2. forduló - Pápa

2014.02.01.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság - Szombathely

2014.01.26.: 12+ évesek Országos Versenye - Székesfehérvár

2014.01.25.: Veszprém Megyei Diákolimpia - Pápa

2014.03.15.: Nyugat-Dunántúli régiós Bajnokság II. ford., Szombathely

2014.03.29.: Úszósuli körverseny III. ford., Veszprém

2014.04.05.: 8.11. verseny, Székesfehérvár

2014.04.06.: 12+ verseny, Székesfehérvár

2014.04.16-18.: Arany Üst Úszóverseny, Dunaújváros

2014.04.26.: Miniolimpia, Pápa

2014.05.10.: I. Középdunántúli Régió Verseny, Dunaújváros

2014.05.11.: Úszósuli Körverseny IV. ford., Balatonfűzfő

2014.05.24.: Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság III. ford., Szombathely

2014.06.: Területi Előselejtező, Székesfehérvár

2014.06.14.: Béka-Delfin-Gyermek Bajnokság, Szombathely

2014.06.21.: Balatonfüred

2014.06-07.: Külföldi versenyen részvétel

2014.07.12-13.: Delfin O.B., Szombathely

2014.07.23-26.: Gyermek O.B.  

2013:

2013.01.20.: Pápa - Veszprém Megyei Diákolimpia döntő

2013.01.26.: Székesfehérvár - 8/11 évesek Országos Versenye (2002-2005)

2013.01.27.: Székesfehérvár - 12+ Országos Versenye (1999-2002)

2013.02.02.: Veszprém - Úszósuli Körverseny II.forduló

2013.02.02.: Szombathely - Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság (1998-2005)

2013.03.23.: Aranyhomok úszóverseny 1. fordoló - Kecskemét. 

2013.04.13.: Úszósuli kupasorozat 3. forduló - Veszprém

2013.04.27.: 8.-11. verseny - Székesfehérvár

2013.04.28.: 12+ verseny - Székesfehérvár

2013.05.12.: Úszósuli kupasorozat - Balatonfűzfő       

2013.05.18.: Nyugat-Dunántúli Régiós Bajnokság - Szombathely

2013.06.08.: Béka-Delfin-Gyermek Régiós Bajnokság - Szombathely

2013.06.15.: Mini Olimpia - Pápa 

2013.06.22.: Úszás Napja Füred próba - Balatonfüred

2013.07.13-14.: Országos Delfin - Bajnokság

2013.07.25-27.: Országos Gyermek Bajnokság 

2013.10.12-13.: Ezerjó Kupa - Mór

2013.10.19.: Nyugat-dunántúli Régió Bajnokság - Szombathely

2013.11.02.: 8.11 évesek verseny - Székesfehérvár

2013.11.03.: 12+ évesek versenye - Székesfehérvár

2013.11.30.: Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny - I. forduló

2013.12.07.: Mikulás Kupa - Tatabánya

2013.12.14-15.: Claudius Kupa - Szombathely

2013.12.21-22.: H-91 Open 2013 - Székesfehérvár